Natječaji / Novosti

II. ERASMUS NATJEČAJ za mobilnost studenata u svrhu STUDIJSKOG BORAVKA I STRUČNE PRAKSE

Sveučilište u Rijeci će 1. lipnja 2018. raspisat iII.ErasmusNatječaj za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka i stručne prakseu ljetnom semestru ak. godine2018./2019.

Rok za prijavu studenata je 17. rujna2018.

Detaljne informacije o Erasmus programu, tekstovi natječaja i prijavni obrasci objavljeni su na mrežnim stranicama Sveučilišta www.uniri.hr pod rubrikom Međunarodna suradnja, Erasmus.

REZULTATI NATJEČAJA za studentsku razmjenu Hyogo College of Medicine, Japan

NATJEČAJ za studentsku razmjenu Hyogo College of Medicine, Japan

Medicinski fakultet u Rijeci dana 12. ožujka 2018. raspisuje sljedeći natječaj za odabir studenta koji će u 2018. godini sudjelovati u studentskoj razmjeni s Hyogo College of Medicine.
NATJEČAJ za studentsku razmjenu Hyogo College of Medicine, Japan

ERASMUS NATJEČAJ za mobilnost studenata (STUDIJSKI BORAVAK) i mobilnost NASTAVNOG I NENASTAVNOG OSOBLJA

Sveučilište u Rijeci 1. ožujka 2018. raspisuje sljedeće natječaje za mobilnost u okviru programa Erasmus:
- Natječaj za mobilnost studenata (studijski boravak) na inozemnim visokoškolskim ustanovama u zimskom semestru, ljetnom semestru  ili cijeloj akademskoj godini 2018./2019.
- Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. godini 2018./2019.

Rok za prijavu studenata je 3. travnja 2018.
Rok za prijavu osoblja je 20. travnja 2018.

ERASMUS NATJEČAJ za  mobilnost studenata u svrhu obavljanja stručne prakse

Sveučilište u Rijeci dana 1. veljače 2018. raspisuje Natječaj za mobilnost studenata u svrhu obavljanja stručne prakse u ak. godini 2018./2019. u okviru programa Erasmus.

Natječaj za mobilnost studenata (studijski boravak) te natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja bit će raspisani 1. ožujka 2018.
Rok za prijavu studenata za obavljanje stručne prakse je 3. travnja 2018.
OBAVIJEST_Erasmus_Natječaji_2018 2019.pdf
OBAVIJEST_Erasmus_Natječaji_PRAKSA_2018 2019.pdf
NATJEČAJ_ERASMUS_STRUČNA PRAKSA_studenti_2018 2019.pdf

CEEPUS NATJEČAJ za podnošenje prijava za mobilnost u ljetnom semestru za 2017./2018. akademsku godinu

Novi ERASMUS NATJEČAJI za mobilnost studenata

Sveučilište u Rijeci 1. lipnja 2017. raspisuje nove Natječaje za mobilnost studenata u svrhu obavljanja stručne prakse i studijskog boravka u ljetnom semestru ak. godine 2017./2018. u okviru programa Erasmus.

Rok za prijavu studenata bit će 15. rujna 2017.

Obavijest_Erasmus II_Natječaji.pdf
Natječaj_ERASMUS II_STUDENTI_studijski boravak.pdf
Natječaj ERASMUS II_STUDENTI_stručna praksa.pdf

CEEPUS NATJEČAJ za podnošenje prijava za mobilnost za iduću akademsku godinu

REZULTATI NATJEČAJA za studentsku razmjenu Hyogo College of Medicine, Japan

ERASMUS NATJEČAJ za  mobilnost studenata, nastavnog i nenastavnog osoblja

Sveučilište u Rijeci dana 1. ožujka 2017. raspisuje sljedeće natječaje za mobilnost u okviru programa Erasmus:
- Natječaj za mobilnost studenata (studijski boravak) na inozemnim visokoškolskim ustanovama u zimskom semestru, ljetnom semestru  ili cijeloj akademskoj godini 2017./2018.
- Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. godini 2017./2018.

Rok za prijavu studenata je 3. travnja 2017.
Rok za prijavu osoblja je 20. travnja 2017.

Detaljne informacije o Erasmus programu, tekstovi natječaja i prijavni obrasci objavljeni su na mrežnim stranicama Sveučilišta www.uniri.hr pod rubrikom Međunarodna suradnja, Erasmus.“

Obavijest_Erasmus_Natječaji.pdf
Natječaj_Erasmus_OSOBLJE.pdf
Natječaj_Erasmus_STUDENTI_studijski boravakf.pdf

NATJEČAJ za studentsku razmjenu: Hyogo College of Medicine, Japan

Medicinski fakultet Sveučilišta u Rijeci dana 1. ožujka 2017. raspisuje sljedeće natječaje za odabir studenta  koji će u 2017. godini sudjelovati u studentskoj razmjeni s Hyogo College of Medicine.
Natječaj za studentsku razmjenu: Hyogo College of Medicine, Japan