Natječaji / Novosti

Novi ERASMUS NATJEČAJI za mobilnost studenata

Sveučilište u Rijeci 1. lipnja 2017. raspisuje nove Natječaje za mobilnost studenata u svrhu obavljanja stručne prakse i studijskog boravka u ljetnom semestru ak. godine 2017./2018. u okviru programa Erasmus.

Rok za prijavu studenata bit će 15. rujna 2017.

Obavijest_Erasmus II_Natječaji.pdf
Natječaj_ERASMUS II_STUDENTI_studijski boravak.pdf
Natječaj ERASMUS II_STUDENTI_stručna praksa.pdf

CEEPUS NATJEČAJ za podnošenje prijava za mobilnost za iduću akademsku godinu

REZULTATI NATJEČAJA za studentsku razmjenu Hyogo College of Medicine, Japan

ERASMUS NATJEČAJ za  mobilnost studenata, nastavnog i nenastavnog osoblja

Sveučilište u Rijeci dana 1. ožujka 2017. raspisuje sljedeće natječaje za mobilnost u okviru programa Erasmus:
- Natječaj za mobilnost studenata (studijski boravak) na inozemnim visokoškolskim ustanovama u zimskom semestru, ljetnom semestru  ili cijeloj akademskoj godini 2017./2018.
- Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. godini 2017./2018.

Rok za prijavu studenata je 3. travnja 2017.
Rok za prijavu osoblja je 20. travnja 2017.

Detaljne informacije o Erasmus programu, tekstovi natječaja i prijavni obrasci objavljeni su na mrežnim stranicama Sveučilišta www.uniri.hr pod rubrikom Međunarodna suradnja, Erasmus.“

Obavijest_Erasmus_Natječaji.pdf
Natječaj_Erasmus_OSOBLJE.pdf
Natječaj_Erasmus_STUDENTI_studijski boravakf.pdf

NATJEČAJ za studentsku razmjenu: Hyogo College of Medicine, Japan

Medicinski fakultet Sveučilišta u Rijeci dana 1. ožujka 2017. raspisuje sljedeće natječaje za odabir studenta  koji će u 2017. godini sudjelovati u studentskoj razmjeni s Hyogo College of Medicine.
Natječaj za studentsku razmjenu: Hyogo College of Medicine, Japan