OBAVIJESTI MEDICINSKOG FAKULTETA SVEUČILIŠTA U RIJECI

OBAVIJEST STUDENTIMA KOJI KONKURIRAJU ZA DRŽAVNU STIPENDIJU U STEM PODRUČJIMA ZNANOSTI – UPUĆENI E-MAILOVI ZA PROVJERU PODATAKA

Poštovani studenti i studentice,
Ministarstvo znanosti i obrazovanja u svrhu provedbe dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti u akademskoj godini 2018./2019. uputilo je svim redovitim studentima studijskih programa u STEM područjima znanosti obavijest s uputama za provjeru podataka na njihove adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr.
Ispravnost svojih podataka o broju ECTS-a i prosjeku ocjena, odnosno rezultatu državne mature, provjeravate na poveznici: https://stemstipendije.mzo.hr/
Ljubazno Vas molim da detaljno proučite sljedeće obavijesti vezano uz provjeru podataka, koje je, ako je potrebno, moguće ispraviti zaključno do 7. studenoga 2018. godine do 12 h.
STEM stipendije.pdf

Doc. dr. sc. Nina Pereza, dr. med.
Koordinatorica za STEM stipednije za Medicinski fakultet, Zavod za medicinsku biologiju i genetiku Sveučilište u Rijeci, Medicinski fakultet