Nastava na Katedri za internu medicinu

HITNA STANJA U MEDICINA I
Popis studenata po grupama Hitna stanja u medicini I
Raspored vježbi Hitna medicina I 2015-2016
Potvrda nazočnosti na vježbama

OBAVIJEST SVIM STUDENTIMA MEDICINE

NATJEČAJ ZA DEMONSTRATORE NA KATEDRI ZA INTERNU MEDICINU ZA

PREDMET: KLINIČKA PROPEDEUTIKA

Zamolbe za demonstratore primat će se zaključno do petka, 11. veljače 2017. godine., a šalju se isključivo na e-mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Potrebno je dostaviti zamolbu s podatkom o ocjeni iz predmetnog kolegija, ukupnim prosjekom ocjena te motivacijsko pismo.

Na temelju analize prijava, napraviti će se rang – lista i kandidati će biti pozvani na razgovor. Moguće je dodatno testiranje pred Stručnim povjerenstvom Katedre, čija će provedba ovisiti o rezultatima inicijalne rang – liste formirane prema pismenim prijavama.

U Rijeci, 23. siječnja 2017.

Voditelj Kolegija „Klinička propedeutika“
Izv.prof.dr.sc. Alen Ružić, dr.med.

Raspored održavanja drugog pismenog kolokvija iz predmeta ”INTERNA MEDICINA”, 4. godina studija medicine, 16.01.2107.

Raspored održavanja prvog pismenog kolokvija iz kolegija Interna medicina u ak. god.2016./2017.

Raspored usmenih ispita
iz kolegija Klasično prosuđivanje, Ispitni rok 09.05.2016

Raspored usmenih ispita iz kolegija Klasično prosuđivanje, Ispitni rok 12.04.2016

Raspored usmenih ispita
iz kolegija Klasično prosuđivanje, Ispitni rok 15.03.2016

OBAVIJEST STUDENTIMA MEDICINE 6. GODINA

Pismeni ispit iz kolegija Kliničko prosuđivanje za studente Medicine, 6. godina, održat će se 11. ožujka 2016. godine u 13,30 sati u velikoj predavaonici KBC-a Rijeka.

Drugi pismeni kolokvij Interna medicina 2015.-2016.

OBAVIJEST SVIM STUDENTIMA MEDICINE

NATJEČAJ ZA DEMONSTRATORE NA KATEDRI ZA INTERNU MEDICINU ZA

PREDMET: KLINIČKA PROPEDEUTIKA

Zamolbe za demonstratore primat će se zaključno do četvrtka, 24. prosinca 2015. godine. Zamolbe se šalju isključivo na e-mail adresu:  Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Potrebno je dostaviti zamolbu s podatkom o ocjeni iz navedenog kolegija i ukupnim prosjekom ocjena te motivacijsko pismo.

Na temelju analize prijava, napraviti će se rang – lista i kandidati pozvati na razgovor. Moguće je dodatno testiranje pred Stručnim povjerenstvom Katedre, čija će provedba ovisiti o rezultatima inicijalne rang – liste formirane prema pismenim prijavama.

Kolegij „Interna medicina“, 4. godina studija medicine

Prvi pismeni kolokvij iz predmeta ”INTERNA MEDICINA” (kardiologija, pulmologija, nefrologija), 4. godina studija medicine
Datum održavanja: 04.12.2015.

Raspored ispita – Interna medicina – rok: 15.9.2015.