Nastava na Katedri za psihjatriju i psihološku medicinu

Radi korištenja godišnjeg odmora tajništvo Katedre za psihijatriju i psihološku medicinu neće raditi od 24.07. do 25.08.2017.
Molim studente da podignu potpisane indekse najkasnije do petka 21. srpnja 2017. Nepotpisani indeksi se do jeseni ne zaprimaju.

Moli se predstavnik godine da se hitno javi prof. Frančišković radi dogovora o terminu desetog predavanja i pisanja parcijale, e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

PM 1 Teme za esej.pdf
Psihološki razvoj covjeka.pdf

OBAVJEŠTAVAJU SE STUDENTI DA ĆE TAJNIŠTVO KATEDRE ZA PSIHIJATRIJU BITI ZATVORENO OD 18. SRPNJA DO 16. KOLOVOZA ZBOG KORIŠTENJA GODIŠNJEG ODMORA. MOLIM STUDENTE KOJI IMAJU BILO KAKVE ZAOSTATKE DA SE OBRATE TOKOM OVOG TJEDNA (od 11.-15.7.2016.) U TAJNIŠTVO.

KLINIČKE VJEŽBE.docx
M4 -  PSIHIJATRIJA - T.F. 2015.2016.doc
Raspored studenata po ambulantama.doc
TABLICA PREDAVANJA.docx