Nastava na Katedri za tehnologiju i kontrolu namirnica

NATJEČAJ ZA DEMONSTRATORE NA KATEDRI ZA TEHNOLOGIJU I KONTROLU NAMIRNICA

Studenti Diplomskog studija "Sanitarno inženjerstvo" zainteresirani za obnašanje dužnosti demonstratora na Katedri za tehnologiju i kontrolu namirnica, u akademskoj godini 2016./2017., svoje zamolbe mogu predati osobno na Katedri ili poslati na e-mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. najkasnije do 26. rujna 2016. godine.

NATJEČAJ ZA DEMONSTRATORE NA KATEDRI ZA TEHNOLOGIJU I KONTROLU NAMIRNICA

Studenti Diplomskog studija "Sanitarno inženjerstvo" zainteresirani za obnašanje dužnosti demonstratora na Katedri za tehnologiju i kontrolu namirnica mogu svoje zamolbe predati na Katedri ili poslati na e-mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. najkasnije do 02. listopada 2015. godine.