Doktorska škola iz znanstvenog područja biomedicina i zdravstvo

Voditeljica Doktorske škole: prof. dr. sc. Marina Šantić

U Doktorskoj školi iz znanstvenog područja biomedicina i zdravstvo se izvode sljedeći poslijediplomski sveučilišni (doktorski) studijski programi:

Biomedicina
Voditeljica: doc. dr. sc. Vanda Juranić Lisnić

Zdravstveno i ekološko inženjerstvo
Voditeljica: prof. dr. sc. Marina Šantić

Javno zdravstvo
Voditeljica: doc. dr. sc. Lovorka Bilajac

Klinička medicina
Voditelj: izv. prof. dr. sc. Josip Španjol

Dentalna medicina
Voditelj: prof. dr. sc. Stjepan Špalj

PRIJAVA OKVIRNIH TEMA ISTRAŽIVANJA ZA DOKTORSKU ŠKOLU IZ ZNANSTVENOG PODRUČJA BIOMEDICINA I ZDRAVSTVO

Pozivaju se mentori/komentori na prijavu okvirnih tema istraživanja za programe u okviru Doktorske škole iz znanstvenog područja biomedicina i zdravstvo.
Prijave se odnose na upis studenata u prvu godinu u akademskoj 2020./2021. godini.

Krajnji rok za prijavu je 31. kolovoza 2020. godine.

Više informacija možete pronaći na
poveznici.

Obavijesti za studente -  Doktorska škola iz znanstvenog područja biomedicina i zdravstvo

Raspored nastave 2019./2020.