Izbor asistenta (m/ž) na projektu „Mehanizmi imunološkog prepoznavanja u jetri i njihova uloga u razvoju nealkoholnog steatohepatitisa“

17.07.2024.

Medicinski fakultet u Rijeci, raspisuje natječaj za izbor suradnika na suradničko radno mjesto asistent (m/ž) na HRZZ projektu „Razvoj karijera mladih istraživača – izobrazba novih doktora znanosti“ (DOK-2023-10) na Zavodu za histologiju i embriologiju Medicinskog fakulteta u Rijeci, radi istraživanja na projektu „Mehanizmi imunološkog prepoznavanja u jetri i njihova uloga u razvoju nealkoholnog steatohepatitisa“, 1 izvršitelj, s punim radnim vremenom, na određeno vrijeme od šest (6) godina, u kojem roku treba steći akademski stupanj doktora znanosti.

UVJETI:

• Razina 7.1 – iz područja biomedicine i zdravstva (medicina, veterina, farmacija), prirodnih znanosti (biologija) ili biotehničkih znanosti (biotehnologija),
  • ispunjavanje uvjeta za upis na doktorski studij (ne odnosi se na kandidate koji su već upisani na doktorski studij),
  • prijaviti se mogu samo kandidati koji upisuju doktorski studij najkasnije u akademskoj godini 2024./2025. (ne odnosi se na kandidate koji su već upisani na doktorski studij).

DODATNI UVJETI:

• prosjek ocjena na prethodnim razinama studija (preddiplomskom, diplomskom ili integriranom studiju),
  • dosadašnja priznanja i nagrade za izvrsnost u istraživanju i istraživački rad,
  • sudjelovanje u znanstveno-istraživačkom radu, objavljeni radovi, osobna izlaganja na znanstvenim konferencijama,
  • vrlo dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu.

Dokumentacija koju je potrebno priložiti: životopis, dokaze o ispunjavanju uvjeta te podaci osoba za preporuku.

Tekst natječaja za izbor asistenta (m/ž) na projektu „Mehanizmi imunološkog prepoznavanja u jetri i njihova uloga u razvoju nealkoholnog steatohepatitisa“