Događanje

12.05.2022.

— 13.05.2022.

_Javno predavanje

Katedra za društvene i humanističke znanosti u medicini Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci, Fakultet zdravstvenih studija Sveučilišta u Rijeci Dokumentacijsko-istraživački centar za europsku bioetiku ”Fritz Jahr”, Znanstveni centar izvrsnosti za integrativnu bioetiku i Hrvatsko bioetičko društvo organiziraju 24. Riječki dani bioetike, koji će ove godine biti održani uživo na Fakultetu zdravstvenih studija Rijeka, Viktora cara Emina 5. Navedeni simpozij bit će moguće pratiti i putem poveznice u četvrtak i petak, 12. i 13. svibnja 2022.

U sklopu Dana 24. Riječki dani bioetike dvoje profesora će održati javna predavanja:

• prof. dr. sc. Igor Jurak „Dolly – ovca koja je promijenila svijet
  • te prof. dr. sc. Marissabel Škorić „Pravna regulacija kloniranja na međunarodnoj i nacionalnoj razini

na Fakultetu zdravstvenih studija, Viktora cara Emina 5, Rijeka, koje će biti moguće pratiti i putem navedene poveznice.

Podijeli događanje na