Događanje

25. Riječki dani bioetike „From Bioethics to Biolaw in Mediterranean Cultures“

12.05.2023.

— 13.05.2023.

_Fakultet i zajednica, Znanstvena događanja

25. Riječki dani bioetike „From Bioethics to Biolaw in Mediterranean Cultures“ održavaju se 12. i 13. svibnja 2023. na Medicinskom fakultetu i Fakultetu zdravstvenih studija Sveučilišta u Rijeci.

Organizatori konferencije su: Sveučilište u Rijeci, Medicinski fakultet, Katedra za društvene i humanističke znanosti u medicini/ UNESCO-va katedra za društvene i humanističke znanosti u medicini; Sveučilište u Rijeci, Fakultet zdravstvenih studija, Dokumentacijsko–istraživački centar za europsku bioetiku Fritz Jahr; Sveučilište u Rijeci, Pravni fakultet; Znanstveni centar izvrsnosti za integrativnu bioetiku i Hrvatsko bioetičko društvo.

U sklopu 25. Riječkih dana bioetike održava se nekoliko javnih predavanja međunarodnih i domaćih priznatih stručnjaka, znanstveni skup „Spremnost na različitost“, The EuroBioMed projekta radionica te dodjela godišnje međunarodne Nagrade Fritz Jahr za istraživanje i promidžbu europske bioetike.

Program i sažetke predavanja pročitajte u Knjižici sažetaka 25. Riječkih dana bioetike.

25. Riječki dani bioetike se mogu pratiti i online:

Poveznica za petak

Meeting ID: 348 482 227 646

Passcode: D8B5Hb

Download Teams | Join on the web

Poveznica za subotu

Meeting ID: 369 835 028 881

Passcode: ex4asL

Download Teams | Join on the web

Iz Novog lista 13. svibnja 2023.

Podijeli događanje na