Događanje

— 12:00

h

_Fakultet i zajednica

Dana 17. svibnja 2022. godine obilježava se Svjetski dan hipertenzije. Djelatnici Katedre za socijalnu medicinu i epidemiologiju uključeni su u čitav niz javnozdravstvenih projekata i akcija, između ostalog i u projekt Lov na tihog ubojicu pod voditeljstvom akademika Bojana Jelakovića, dr.med.

S ciljem obilježavanja Svjetskog dana hipertenzije ove godine bismo proveli javnozdravstvenu akciju mjerenja krvnog tlaka i šećera među djelatnicima Medicinskog fakulteta. Akciju bismo organizirali u novoosnovanom Javnozdravstvenom laboratoriju u prostorima Katedre.

Pozivamo Vas da dana 17. svibnja 2022. godine od 10 – 12h posjetite Katedru i izmjerite krvni tlak i šećer te na taj način sudjelujete u obilježavanju Svjetskog dana hipertenzije.

Podijeli događanje na