Događanje

Tečaj „Anatomy Lab Adria Cadaver Course“

05.06.2023.

— 06.06.2023.

_Tečaj

• Medicinski fakultet u Rijeci

Na Zavodu za anatomiju Medicinskog fakulteta u Rijeci 5.06. – 6.06.2023. održava se tečaj „Anatomy Lab Adria Cadaver Course“ u organizaciji Medical Esthetic Innovation iz Zagreba i Zavoda za anatomiju Medicinskog fakulteta u Rijeci. Voditelji tečaja su doc.dr.sc. Željko Rotim, dr. Vladlena Averina, spec.derm. i prof.dr.sc. Gordana Starčević-Klasan kao glavni anatom. Tečaj je namijenjen doktorima medicine različitih specijalnosti i doktorima dentalne medicine koji se bave primjenom medicinskih postupaka nekirurških i minimalno invazivnih metoda estetske medicine na licu i vratu. Anatomy Lab Adria Cadaver Course će kroz detaljni 3D prikaz anatomskih struktura lica omogućiti svim polaznicima stjecanje vještina o sigurnoj uporabi dermalnih filera, neurotoksina i niti čime se  omogućava izvođenje sigurnih medicinskih zahvata bez opasnosti po zdravlje pacijenta.

Anatomy Lab Adria – A.L.A. Cadaver Course (eu.hr)

Podijeli događanje na