Događanje

„ZNANOST I MI“ Prvi kongres doktoranada biomedicine i zdravstva Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci

19.05.2022.

— 20.05.2022.

_Znanstvena događanja

• Medicinski fakultet u Rijeci

Osobita nam je čast i zadovoljstvo pozvati vas na Prvi kongres doktoranada biomedicine i zdravstva „Znanost i mi“ s međunarodnim sudjelovanjem. Kongres će se održati od 19. do 20. svibnja 2022. na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci, a namijenjen je doktorandima i poslijedoktorandima biomedicine i zdravstva te srodnih znanstvenih područja. Glavne su teme kongresa iz područja biomedicine, kliničke medicine, dentalne medicine, javnog zdravstva te zdravstvenog i ekološkog inženjerstva. Kongres će se održavati uživo i virtualno putem platforme ZOOM. Službeni su jezici kongresa hrvatski i engleski.

Kongres će pridonijeti razmjeni iskustava i rezultata istraživanja doktoranada i poslijedoktoranada, kao i podizanju kvalitete studijskih programa putem usmenih i poster-prezentacija. Sudjelovanje na kongresu izborna je aktivnost u funkciji doktorata te se vrednuje s ECTS bodovima za usmene i poster-prezentacije. Na kongresu će sudionici dobiti priliku usavršiti se slušajući eminentne pozvane predavače iz raznih institucija, iznijeti svoje ideje te sudjelovati u kreiranju rješenja za brojne znanstvene problematike.

Registracije su otvorene do 25. travnja 2022., a kranji rok za prijavu sažetaka je 4. travnja 2022.

Više informacija možete pronaći na službenoj stranici kongresa: https://kongreszim.jimdofree.com/.

Poziv.pdf

Prvi dan – 19. 05. 2022.

Drugi dan – 20. 05. 2022.

Podijeli događanje na