Nastupno predavanje dr. sc. Marijana Matas, dr. med.

17.02.2023.

Obavijest o promjeni datuma nastupnog predavanja

Dekan Medicinskog fakulteta u Rijeci, sukladno s odredbom članka 2. stavak 3. Odluke o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna zvanja, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja, (“Narodne novine” broj 129/05) donosi obavijest

I.              Nastupno predavanje kandidatkinje dr. sc. Marijane Matas, dr. med., umjesto u utorak,
21. veljače 2023. godine sa početkom u 15,15 sati u Vijećnici Medicinskog fakulteta u Rijeci, održati će se u utorak 21. ožujka 2023. godine sa početkom u 15,15 sati u Vijećnici Medicinskog fakulteta u Rijeci.

II.            Ova obavijest oglašuje se na oglasnim pločama i mrežnim stranicama Medicinskog fakulteta u Rijeci i Rektorata Sveučilišta u Rijeci.

Izmjena datuma nastupnog predavanja – dr. sc. Marijana Matas, dr. med.

Obavijest o nastupnom predavanju

Nastupno predavanje pred nastavnicima i studentima Medicinskog fakulteta održat će kandidatkinja dr. sc. Marijana Matas, dr. med.
Nastupno predavanje ima kandidatkinja u svezi s prvim izborom u naslovnu docenticu na Medicinskom fakultetu u Rijeci.
Nastupno predavanje održava se u utorak, 21. veljače 2023. godine u 15,15 sati u Vijećnici Medicinskog fakulteta u Rijeci.
Tema nastupnog predavanja je „RESUSCITATION THERAPY USED IN CLINICAL SKILLS SIMULATION“.
Nastupno predavanje ocjenjuje Stručno povjerenstvo u sastavu:
prof. dr. sc. Alan Šustić, dr. med.
prof. dr. sc. Vlatka Sotošek, dr. med.
izv. prof. dr. sc. Alen Protić, dr. med.
Nastupno predavanje – dr. sc. Marijana Matas, dr. med.