Natječaj za demonstratore na Zavodu za fiziologiju, imunologiju i patofiziologiju

04.09.2023.

NATJEČAJ za izbor demonstratora na Zavodu za fiziologiju, imunologiju i patofiziologiju za akademsku godinu 2023./2024.

Pozivamo studente III. – VI. godine Sveučilišnog integriranog prijediplomskog i diplomskog studija Medicina koji su zainteresirani za obnašanje dužnosti demonstratora na kolegijima Zavoda za fiziologiju i imunologiju da ispunjeni Obrazac za prijavu (u prilogu) pošalju na e-mail adresu: bozena.curko.cofek@medri.uniri.hr najkasnije do 22. 9. 2023. (predmet: Natječaj za demonstratore).

Obavijest o izboru dobit ćete povratno na e-mail do 29. 9. 2023., a prvi sastanak održat će se u prvom tjednu akademske godine.

Tekst natječaja

Obrazac-Prijava za demonstratora