Natječaj za dodjelu potpora istraživanjima – rezultati

08.04.2024.

Konačna rang lista za 2023./2024.

Natječaj za 2023./2024. (objavljeno 05. 10. 2024.)

Medicinski fakultet u Rijeci raspisuje natječaj za dodjelu potpora istraživanjima iskusnih istraživača (istraživača u znanstveno-nastavnom zvanju docenta ili višem) zaposlenih na Medicinskom fakultetu u Rijeci ili nastavnoj bazi Medicinskog fakulteta u Rijeci i suradnika zaposlenih na suradničko radno mjesto viši asistent zaposlenih na Medicinskom fakultetu u Rijeci ili nastavnoj bazi Medicinskog fakulteta u Rijeci.

Potpore se dodjeljuju kao poticaj za znanstveno istraživanje uz uvjet da podnositelj projektnog prijedloga nema kompetitivni projekt (HRZZ, HORIZON, NIH, 3rd EU Health programme, INTERREG i sl.) ili da projekt završava unutar tri mjeseca od datuma prijave ovog projekta

Financira se najviše pet projekata za svaku od dvije kategorije prijavitelja.

Previđeno trajanje projekta je 18 mjeseci, a dodjeljuje se najviše 3.500,00 eura po projektu.

Natječaj je otvoren od 05. listopada do 04. studenoga 2023. godine.

Prijave se podnose putem obrasca MS Forms, a natječajnu dokumentaciju možete pronaći na poveznicama:

Za sva pitanja o ovom natječaju obratite se na adrese elektroničke pošte: adrijana.jukic@medri.uniri.hr i raul.kevric@medri.uniri.hr