Natječaj za znanstveno-nastavna i suradnička radna mjesta

06.03.2024.

Medicinski fakultet u Rijeci raspisuje natječaj za izbor

• A. nastavnika/ce na znanstveno-nastavno i suradnika/ce na suradničko radno mjesto iz znanstvenog područja biomedicina i zdravstvo
    • A.1. znanstveno polje kliničke medicinske znanosti
      • a) jedan/na izvanredni/na profesor/ica, znanstvena grana Interna medicina, na Katedri za internu medicinu Medicinskog fakulteta u Rijeci, u nastavnoj bazi KBC Rijeka, na neodređeno vrijeme, u nepunom radnom vremenu – 10 sati tjedno (za 50% nastavne obveze).
      • b) jedan/na viši/ša asistent/ica, znanstvena grana Onkologija, na Katedri za onkologiju i radioterapiju Medicinskog fakulteta u Rijeci, u nastavnoj bazi KBC Rijeka, na određeno vrijeme s nepunim radnim vremenom – 10 sati tjedno (za 50% nastavne obveze).
    • A.2. znanstveno polje temeljne medicinske znanosti
      • a) jedan/na viši/ša asistent/ica, znanstvena grana Fiziologija čovjeka, na Zavodu za fiziologiju, imunologiju i patofiziologiju Medicinskog fakulteta u Rijeci, na određeno vrijeme s punim radnim vremenom.

Natječaj za znanstveno-nastavna i suradnička radna mjesta