Natječaj za znanstveno-nastavna i suradnička radna mjesta

03.03.2023.

Medicinski fakultet u Rijeci raspisuje natječaj

A. za izbor nastavnika/ce na znanstveno-nastavno i suradnika/ce na suradničko radno mjesto iz znanstvenog područja biomedicina i zdravstvo

A.1. znanstveno polje kliničke medicinske znanosti

a) jedan docent/ica, znanstvena grana Kirurgija, na Katedri za neurokirurgiju Medicinskog fakulteta u Rijeci, u nastavnoj bazi KBC Rijeka, na neodređeno vrijeme, u nepunom radnom vremenu – 5 sati tjedno (za 25% nastavne obveze).

b) jedan viši/a asistent/ica, znanstvena grana Medicinska mikrobiologija, na Zavodu za mikrobiologiju i parazitologiju Medicinskog fakulteta u Rijeci, na određeno vrijeme, u nepunom radnom vremenu – 10 sati tjedno (za 50% nastavne obveze).

A. 2. znanstveno polje temeljne medicinske znanosti

a) jedan asistent/ica, znanstvena grana Medicinska biokemija, na Zavodu za medicinsku kemiju, biokemiju i kliničku kemiju Medicinskog fakulteta u Rijeci, na određeno vrijeme u punom radnom vremenu, do povratka odsutne djelatnice na rad.

Tekst natječaja za znanstveno-nastavna i suradnička mjesta

Obavijest o ishodu natječajnih postupaka 1 (objavljeno 15.05.2023.)

Obavjest o ishodu natječajnih postupaka 2 (objavljeno 15.06.2023.)