“Šahovska” akademska godina 2022./2023.

29.09.2023.

Profesor Muhvić ukupni pobjednik ‘šahovske’ akademske godine 2022./2023.

Nakon ljetnog predaha i kao zadnji u akademskoj godini 2022./2023., „Šahovski turnir u rujnu“ odigrao se jučer u auli zgrade Medicinskog fakulteta.

_autotone

Pobjednik turnira sa stopostotnim učinkom bio je prof. dr. sc. Damir Muhvić, čime je nastavio niz pobjeda te je time zasluženo i ukupni pobjednik ‘šahovske’ akademske godine! Šahovska sekcija pri MEDRI čestita prof. Muhviću!

Daljnji poredak je kako slijedi: E. Filipović, S. Horvat, S. Goronja 3, te M. Gržinić i M. Host 1 bod. Na turniru se odigralo šest kola, uz vremensku kontrolu od pet minuta po igraču.

Kako dio studenata tek pristiže u naš lijepi Grad, a u tijeku je i ispitni rok, očekivan je manji odaziv igrača. No, posebno nas raduju brojni upiti zainteresiranih, te se veselimo budućim susretima i turnirima.

Stoga, i ovom prilikom Šahovska sekcija pri MEDRI poziva sve ljubitelje igre na 64 polja da se pridruže crno-bijelim aktivnostima u novoj akademskoj godini!

Gens una sumus.