Engleski kao jezik visokoškolske nastave u medicini (EJVINMed)

„Engleski kao jezik visokoškolske nastave u medicini (EJVINMed)“ je izborni kolegij u „Modulu 3 – Kako modernizirati nastavu u medicinskoj edukaciji?“ u sklopu programa cjeloživotnog obrazovanja „Moderna i praktična medicinska edukacija“, koji se održava kao zasebni onsite tečaj. EJVINMed je jedinstveni tečaj koji je nastao prema specifičnim potrebama Medicinskog fakulteta u Rijeci, kao spoj programa cjeloživotnog obrazovanja „Jezično usavršavanje nastavnika za EJVIN“ Filozofskog fakulteta u Rijeci i niza radionica izrađenih u sklopu Erasmus plus projekta „Transnational Alignment of English Competences for University Lectures (TAEC)”.

Voditeljice programa: prof. dr. sc. Branka Drljača Margić, prof. i prof. dr. sc. Irena Vodopija-Krstanović, prof.

Cijena tečaja:

• na upit voditeljici Centra za unaprjeđenje nastavničkih kompetencija i komunikacijskih vještina
  • besplatan za nastavnike i suradnike u nastavi Medicinskog fakulteta u Rijeci

1. CILJEVI TEČAJA

2. SADRŽAJ TEČAJA