Izbor višeg asistenta za rad na projektu “Mehanizmi imunološkog prepoznavanja u jetri i njihova uloga u razvoju nealkoholnog steatohepatitisa”

24.11.2023.

Medicinski fakultet u Rijeci raspisuje natječaj za izbor suradnika (m/ž) na radnom mjestu I. vrste – viši asistent za rad na projektu
„Mehanizmi imunološkog prepoznavanja u jetri i njihova uloga u razvoju nealkoholnog
steatohepatitisa (švicarsko-hrvatski znanstveni projekt MITRAS, IPCH-2020-10-8440)”
na Zavodu za histologiju i embriologiju Medicinskog fakulteta u Rijeci, 1 izvršitelj, s punim radnim vremenom, na određeno vrijeme, do 31. listopada 2025. godine

Tekst natječaja za izbor višeg asistenta za rad na projektu “Mehanizmi imunološkog prepoznavanja u jetri i njihova uloga u razvoju nealkoholnog steatohepatitisa”

Ishod natječajnog postupka (19. 01. 2024.)