Nastupna predavanja – dr. sc. Nataša Janev Holcer, dipl. ing. biologije i dr. sc. Ivica Matić, mag. med. tech.

27.04.2022.

Nastupna predavanja pred nastavnicima i studentima Medicinskog fakulteta održat će pristupnik/ca dr. sc. Nataša Janev Holcer, dipl. ing. biologije i dr. sc. Ivica Matić, mag. med. tech.

Nastupna predavanja imaju pristupnik/ca u svezi s prvim izborom u znanstveno – nastavno zvanje naslovni docent na Medicinskom fakultetu u Rijeci.

Nastupna predavanja održavaju se u petak, 06. svibnja 2022. godine u 11:00 i 12:00 sati u Predavaonici br. 1 Medicinskog fakulteta u Rijeci.

Teme nastupnog predavanja su:

• dr. sc. Nataša Janev Holcer, dipl. ing. biologije.: „FIZIČKA AKTIVNOST OSOBA STARIJE ŽIVOTNE DOBI“
  • dr. sc. Ivica Matić, mag. med. tech.: „ŠTO MOGU ZDRAVSTVO I ZAJEDNICA UČINITI ZA POVEĆANJE FIZIČKE AKTIVNOSTI?

Nastupna predavanja ocjenjuje Stručno povjerenstvo u sastavu:

1. doc. dr. sc. Lovorka Bilajac, dipl. sanit. ing.
  2. prof. dr. sc. Branko Kolarić, dr. med.
  3. doc. dr. sc. Suzana Janković, dr. med.