Natječaj za izbor na suradničko radno mjesto viši asistent (m/ž) za rad na projektu „Health Outcomes from Raised Urban Settings“ – HORUS na Katedri za socijalnu medicinu i epidemiologiju

12.04.2024.

Medicinski fakultet u Rijeci raspisuje natječaj za izbor na suradničko radno mjesto viši asistent (m/ž) za rad na projektu „Health Outcomes from Raised Urban Settings“ – HORUS, broj: 101136516, HORIZON Research and Innovation Actions, Type: HORIZON-HLTH-2023-DISEASE-03, na Katedri za socijalnu medicinu i epidemiologiju Medicinskog fakulteta u Rijeci, 1 izvršitelj, s punim radnim vremenom, na određeno vrijeme od 24 mjeseca.