Natječaj za izbor na suradničko radno mjesto viši asistent (m/ž) za rad na projektu „Istraživanja s ciljem uspostave platforme za razvoj virusnih vektorskih cjepiva za perad“

30.08.2024.

Medicinski fakultet u Rijeci, raspisuje natječaj za izbor na suradničko radno mjesto viši asistent (m/ž) za rad na projektu „Istraživanja s ciljem uspostave platforme za razvoj virusnih vektorskih cjepiva za perad“ NPOO.C3.2.R3- I1.04.0182 u Centru za proteomiku Medicinskog fakulteta u Rijeci, dva (2) izvršitelja, s punim radnim vremenom, na određeno vrijeme od dvadeset i dva (22) mjeseca.

UVJETI:

• sukladno Zakonu o visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti, Statutu Fakulteta te općim aktima Sveučilišta i Fakulteta koja se odnose na izbor u znanstveno- nastavna, nastavna i suradnička radna mjesta,
  • Razina 8.2 – iz područja prirodnih znanosti (molekularna biologija ili biokemija), biomedicine i zdravstva (medicina, veterina), biotehničkih znanosti (biotehnologija, molekularna biotehnologija) ili interdisciplinarnog područja znanosti (biotehnologija u biomedicini),
  • izvrsno znanje engleskog jezika,
  • poznavanje rada na računalu

Tekst natječaja za izbor na suradničko radno mjesto viši asistent (m/ž)