Natječaj za studentsku razmjenu sa School of Medicine, Hyogo Medical University, Japan

01.10.2024.
/ Vijesti / /

Temeljem bilateralnog sporazuma sa School of Medicine, Hyogo Medical University, Japan, Medicinski fakultet u Rijeci dana 01. listopada 2024. objavljuje natječaj za izbor dva studenta 3. godine i tri studenta 5. godine Sveučilišnog integriranog prijediplomskog i diplomskog studija Medicina i/ili Sveučilišnog integriranog prijediplomskog i diplomskog studija Medicina na engleskom jeziku koji će u 2025. godini sudjelovati u studentskoj razmjeni sa School of Medicine, Hyogo Medical University, Japan.

Rok za prijavu: 18. listopada 2024. (12:00 sati)

Prijavna dokumentacija:

1. Motivacijsko pismo (na engleskom jeziku);
  2. Životopis (na engleskom jeziku);
  3. Prijepis ocjena svih položenih ispita na svim razinama visokoškolskog obrazovanju: prijediplomskoj i diplomskoj razini do 30. rujna 2024. godine (na engleskom jeziku);
  4. Potvrda da tijekom studiranja nisu ponavljali studijsku godinu (na engleskom jeziku);
  5. Preslika osobne iskaznice ili važeće putne isprave.

Prijavna dokumentacija predaje se osobno u Pisarnicu fakulteta ili poštom na adresu: Sveučilište u Rijeci, Medicinski fakultet, Ured za međunarodnu suradnju, Braće Branchetta 20, 51000 Rijeka.

NATJEČAJ-School-of-Medicine-Hyogo-Medical-University-Japan