NATJEČAJ ZA UPIS U DRUGI CIKLUS TEČAJA ENGLESKI KAO JEZIK VISOKOŠKOLSKE NASTAVE U MEDICINI (EJVINMed)

16.01.2024.

Natječaj za upis u drugi ciklus održavanja tečaja „Engleski kao jezik visokoškolske nastave u medicini (EJVINMed)“ u organizaciji Centra za unaprjeđenje nastavničkih kompetencija i komunikacijskih vještina, pod vodstvom prof. dr. sc. Branke Drljače Margić i prof. dr. sc. Irene Vodopije-Krstanović, otvoren je od 17. do 24. siječnja 2024. godine u 23.59 sati.

Navedeni tečaj inače se provodi u obliku izbornog kolegija u programu cjeloživotnog obrazovanja za unaprjeđenje nastavničkih kompetencija „Moderna i praktična medicinska edukacija“, a sve detaljnije informacije o ciljevima, sadržaju i načinu održavanja tečaja, kao i uvjetima za prijavu dostupne su na službenoj mrežnoj stranici tečaja.

Tečaj je besplatan za nastavnike Medicinskog fakulteta u Rijeci, a pohađanje programa „Moderna i praktična medicinska edukacija“ nije uvjet za upis tečaja.