Natječaj za znanstveno-nastavna i suradnička radna mjesta

26.04.2024.

Medicinski fakultet u Rijeci raspisuje natječaj za izbor:

• A. nastavnika/ce na znanstveno-nastavno i suradnika/ce na suradničko radno mjesto iz znanstvenog područja biomedicina i zdravstvo
    • A.1. znanstveno polje kliničke medicinske znanosti
      • a) jedan/na izvanredni/na profesor/ica, znanstvena grana pedijatrija, na Katedri za pedijatriju Medicinskog fakulteta u Rijeci, u nastavnoj bazi KBC Rijeka, na neodređeno vrijeme, u nepunom radnom vremenu – 10 sati tjedno (za 50% nastavne obveze).
      • b) jedan/na docent/ica, znanstvena grana ginekologija i opstetricija, na Katedri za ginekologiju i opstetriciju Medicinskog fakulteta u Rijeci, u nastavnoj bazi KBC Rijeka, na neodređeno vrijeme, u nepunom radnom vremenu – 10 sati tjedno (za 50% nastavne obveze).
      • c) jedan/na asistent/ica, znanstvena grana medicinska mikrobiologija, na Zavodu za mikrobiologiju i parazitologiju Medicinskog fakulteta u Rijeci, na određeno vrijeme s nepunim radnim vremenom – 10 sati tjedno (za 50% nastavne obveze).
    • A.2. znanstveno polje temeljne medicinske znanosti
      • a) jedan/na docent/ica, znanstvena grana imunologija, u Centru za proteomiku Medicinskog fakulteta u Rijeci, u na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu.
      • b) jedan/na viši/ša asistent/ica, znanstvena grana anatomija, na Zavodu za anatomiju Medicinskog fakulteta u Rijeci, na određeno vrijeme s punim radnim vremenom.
      • c) jedan/na suradnik/ica asistent/ica, znanstvena grana farmakologija, na Zavodu za temeljnu i kliničku farmakologiju s toksikologijom Medicinskog fakulteta u Rijeci, na određeno vrijeme u punom radnom vremenu, do povratka odsutne djelatnice na rad.
    • A.3. znanstveno polje farmacija medicinske znanosti
      • a) jedan/na docent/ica, znanstvena grana farmacija, na Zavodu za temeljnu i kliničku farmakologiju s toksikologijom Medicinskog fakulteta u Rijeci, na neodređeno vrijeme, u nepunom radnom vremenu – 20 sati tjedno.
      • b) jedan/na asistent/ica, znanstvena grana medicinska biokemija, na Zavodu za medicinsku kemiju, biokemiju i kliničku kemiju Medicinskog fakulteta u Rijeci, na određeno vrijeme s punim radnim vremenom.
  • B. suradnika/ce na suradničko radno mjesto iz znanstvenog područja prirodne znanosti
    • B.1. znanstveno polje kemija
      • a) jedan/na asistent/ica na Zavodu za medicinsku kemiju, biokemiju i kliničku kemiju Medicinskog fakulteta u Rijeci, na određeno vrijeme s punim radnim vremenom.

Natječaj za znanstveno-nastavna i suradnička radna mjesta