Natječaj za znanstveno-nastavna i suradnička radna mjesta

28.04.2023.

Medicinski fakultet u Rijeci raspisuje natječaj

A. za izbor nastavnika/ca na znanstveno-nastavno i suradnika/ca na suradničko radno mjesto iz znanstvenog područja biomedicina i zdravstvo

A.1. znanstveno polje kliničke medicinske znanosti

a) jedan docent/ica, znanstvena grana pedijatrija, na Katedri za pedijatriju Medicinskog fakulteta u Rijeci, u nastavnoj bazi KBC Rijeka, na neodređeno vrijeme, u nepunom radnom vremenu – 10 sati tjedno (za 50% nastavne obveze).

b) jedan docent/ica, znanstvena grana klinička imunologija, na Katedri za kliničko- laboratorijsku dijagnostiku Medicinskog fakulteta u Rijeci, u nastavnoj bazi KBC Rijeka, na neodređeno vrijeme, u nepunom radnom vremenu – 10 sati tjedno (za 50% nastavne obveze).

c) jedan asistent/ica, znanstvena grana sudska medicina, na Zavodu za sudsku medicinu i kriminalistiku Medicinskog fakulteta u Rijeci, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu.

A.2. znanstveno polje javno zdravstvo i zdravstvena zaštita

a) jedan asistent/ica, znanstvena grana javno zdravstvo, na Katedri za razvoj djelatnika i studenata Medicinskog fakulteta u Rijeci, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu.

Tekst natječaja za znanstveno-nastavna i suradnička radna mjesta

Obavijest o ishodu natječajnih postupaka (objavljeno 14.07.2023.)

Obavijest o ishodu natječajnog postupka 2 (objavljeno 19.09.2023.)