Natječaji za radna mjesta – izbor nastavnika u znanstveno-nastavno i suradnika u suradničko zvanje iz znanstvenog područja biomedicina i zdravstvo te prirodne znanosti

16.11.2022.

Medicinski fakultet u Rijeci raspisuje NATJEČAJ

A. za izbor nastavnika u znanstveno-nastavno i suradnika u suradničko zvanje iz znanstvenog područja biomedicina i zdravstvo

A.1. znanstveno polje temeljne medicinske znanost

a) jedan docent, znanstvena grana farmakologija, na Zavodu za temeljnu i kliničku farmakologiju s toksikologijom Medicinskog fakulteta u Rijeci, s punim radnim vremenom.

b) jedan  poslijedoktorand,  znanstvena  grana  genetika,  genomika  i  proteomika  čovjeka,  na Zavodu za medicinsku biologiju i genetiku Medicinskog fakulteta u Rijeci, na određeno vrijeme u punom radnom vremenu.

B. za izbor suradnika u suradničko zvanje iz znanstvenog područja prirodne znanosti

B.1. znanstveno polje fizika

A) jedan asistent, znanstvena grana biofizika i medicinska fizika, na Katedri za medicinsku fiziku i biofiziku Medicinskog fakulteta u Rijeci, na određeno vrijeme u nepunom radnom vremenu – 5 sati tjedno (za 25% nastavne obveze).

Tekst natječaja – objavljeno 16.11.2022.

Obavijest o ishodu natječajnih postupaka 1 – (objavljeno 25.01.2023.)

Obavijest o ishodu natječajnih postupaka 2 – (objavljeno 28.02.2023)