Događanje

MedRi 2023 – First International Conference on Teaching and Learning in Medical Education with First International Student Symposium on Future Doctors Educating the World

31.03.2023.

— 02.04.2023.

_Kongres

Medicinski fakultet u Rijeci, Texas Tech University Health Sciences Center El Paso (USA), Hrvatska liječnička komora, Sveučilište u Rijeci i Klinički bolnički centar Rijeka organiziraju međunarodnu konferenciju First International Conference on Teaching and Learning in Medical Education, u sklopu koje će biti održan i satelitski simpozij First International Student Symposium on Future Doctors Educating the World. Organizatori studentskog simpozija su Studentski zbog Medicinskog fakulteta u Rijeci, FOSS MEDRI, CroMSIC, European Medical Students’ Association i Studentska sekcija znanstvenog časopisa Medicina Fluminensis. Konferencija će biti održana u Lovranu od 31. ožujka do 02. travnja, uz posebne pretkonferencijske događaje, koji će biti održani u Guvernerovoj palači u Rijeci 30. ožujka 2023.

Konferencija je namijenjena medicinskim i drugim edukatorima u zdravstvenoj profesiji, upravama, studentima medicine i drugih studija u području zdravstvene profesije, specijalizantima, administratorima i svima koji sudjeluju u medicinskoj edukaciji.

Više informacija potražite na stranici Konferencije

Final Program 21. 3. 2023.

First announcement 29. 12. 2022.

Iz medija

Posebni prilog Novoga lista, 29.03.2023. (pročitaj)

Posebni prilog Novoga lista, 29.03.2023. (preuzmi)

Članak iz Novoga lista, 28.03. (konferencija za tisak)