Natječaj za izbor višeg tehničkog suradnika – višeg laboranta (m/ž) za rad na projektu „Istraživanja s ciljem uspostave platforme za razvoj virusnih vektorskih cjepiva za perad“

28.08.2024.

Medicinski fakultet u Rijeci, raspisuje natječaj za izbor višeg tehničkog suradnika – višeg laboranta (m/ž) za rad na projektu „Istraživanja s ciljem uspostave platforme za razvoj virusnih vektorskih cjepiva za perad“ NPOO.C3.2.R3-I1.04.0182 u Centru za proteomiku Medicinskog fakulteta u Rijeci, jedan izvršitelj, sa punim radnim vremenom, na određeno vrijeme od dvadeset i dva (22) mjeseca.

UVJETI:

• razina 6. laboratorijskog, veterinarskog, sanitarnog, biološkog ili biotehnološkog usmjerenja,
  • poznavanje engleskog jezika,
  • poznavanje rada na računalu

Tekst natječaja za izbor višeg tehničkog suradnika – višeg laboranta (m/ž) za rad na projektu