Natječaj za izbor nastavnika/ca i suradnika/ca iz znanstvenog područja biomedicina i zdravstvo

04.10.2024.

Medicinski fakultet u Rijeci raspisuje natječaj za izbor nastavnika/ce na znanstveno-nastavno i suradnika/ce na suradničko radno mjesto iz znanstvenog područja biomedicina i zdravstvo

• A.1. znanstveno polje kliničke medicinske znanosti
    • a) jedan/na docent/ica, znanstvena grana psihijatrija, na Katedri za psihijatriju i psihološku medicinu Medicinskog fakulteta u Rijeci, u nastavnoj bazi KBC Rijeka, na neodređeno vrijeme s nepunim radnim vremenom – 10 sati tjedno (za 50% nastavne obveze).
    • b) jedan/na viši/ša asistent/ica, znanstvena grana interna medicina, na Katedri za internu medicinu Medicinskog fakulteta u Rijeci, u nastavnoj bazi KBC Rijeka, na određeno vrijeme, u nepunom radnom vremenu – 10 sati tjedno (za 50% nastavne obveze).
    • c) jedan/na docent/ica, znanstvena grana ginekologija i opstetricija, na Katedri za ginekologiju i opstetriciju Medicinskog fakulteta u Rijeci, u nastavnoj bazi KBC Rijeka, na neodređeno vrijeme s nepunim radnim vremenom – 10 sati tjedno (za 50% nastavne obveze).
    • d) jedan/na docent/ica, znanstvena grana kirurgija, na Katedri za dječju kirurgiju Medicinskog fakulteta u Rijeci, u nastavnoj bazi KBC Rijeka, na neodređeno vrijeme s nepunim radnim vremenom – 10 sati tjedno (za 50% nastavne obveze).
    • e) jedan/na docent/ica, znanstvena grana interna medicina, na Katedri za rehabilitacijsku i sportsku medicinu Medicinskog fakulteta u Rijeci, u nastavnoj bazi Thalassotherapia Opatija, na neodređeno vrijeme s nepunim radnim vremenom – 10 sati tjedno (za 50% nastavne obveze).
    • f) jedan/na asistent/ica, znanstvena grana nuklearna medicina, na Katedri za nuklearnu medicinu Medicinskog fakulteta u Rijeci, u nastavnoj bazi KBC Rijeka, na određeno vrijeme, u nepunom radnom vremenu – 10 sati tjedno (za 50% nastavne obveze).
  • A.2. znanstveno polje temeljne medicinske znanosti
    • a) jedan/na viši/ša asistent/ica na Zavodu za mikrobiologiju i parazitologiju Medicinskog fakulteta u Rijeci, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu.
    • b) jedan/na asistent/ica, znanstvena grana fiziologija čovjeka, na Zavodu za fiziologiju, imunologiju i patofiziologiju Medicinskog fakulteta u Rijeci, na određeno vrijeme s punim radnim vremenom.
  • A.3. znanstveno polje farmacija medicinske znanosti
    • a) jedan/na asistent/ica na Zavodu za temeljnu i kliničku farmakologiju s toksikologijom Medicinskog fakulteta u Rijeci, na određeno vrijeme s punim radnim vremenom.
    • b) jedan/na docent/ica, znanstvena grana farmacija, na Zavodu za temeljnu i kliničku farmakologiju s toksikologijom Medicinskog fakulteta u Rijeci, na neodređeno vrijeme s nepunim radnim vremenom – 20 sati tjedno.

Uvjeti:
Kandidati na natječaj moraju ispunjavati uvjete propisane:

• Zakonom o visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti i
  • Odluke o nužnim uvjetima za ocjenu nastavne i znanstveno-stručne djelatnosti u postupku izbora u znanstveno-nastavna zvanja Rektorskog zbora i Nacionalnog vijeća za znanost,
    visoko obrazovanje i tehnološki razvoj.

I. Kandidati na natječaj za izbor na znanstveno-nastavno radno mjesto uz prijavu prilažu
dokumentaciju prema:
Uputama za pisanje prijave za izbor u znanstveno-nastavno zvanje

• potpisana prijava, životopis,
  • opis znanstveno-nastavne aktivnosti,
  • dokaz o zaposlenju u nastavnoj bazi,
  • potvrdu o ocijeni studentske ankete (ne odnosi se za izbore u docente),
  • svjedodžbu o zdravstvenoj sposobnosti ovlaštenog liječnika medicine rada
    (za prvi izbor),
  • predaju se isključivo u PDF formatu.

II. Kandidati na natječaj za izbor na suradničko radno mjesto uz potpisanu prijavu prilažu:

• životopis,
  • uvjerenje o prosjeku ocjena studija ili dodatak diplomi za izbor u suradničko zvanje
    asistent,
  • preslika diplome ili uvjerenje o završenom studiju,
  • svjedodžbu o zdravstvenoj sposobnosti ovlaštenog liječnika medicine rada (za prvi
    izbor).

Tekst natječaja za izbor nastavnika/ca i suradnika/ca iz znanstvenog područja biomedicina i zdravstvo